با درود ، آیا میتوان ازفایربیس برای ارسال نوتیفیکشن استفاده کرد برای کاربرانی که شماره مبایل آنها را داریم ولی اپ ما را نصب نکردند؟یعنی ارسال از طریق شماره موبایل ؟به جز فایربیس راهی هست؟

گزارش
رای

لطفا علت گزارش خود را توضیح دهید.

گزارش لغو

نتیجه

آیا میتوان ازفایربیس برای ارسال نوتیفیکشن استفاده کرد برای کاربرانی که شماره مبایل آنها را داریم ولی اپ ما را نصب نکردند؟یعنی ارسال از طریق شماره موبایل ؟به جز فایربیس راهی هست؟ البته میشه به همه اونایی که اندروید یا ios ویا .. میشه به صورت تبلیغات نوتیفیکشن ارسال کرد ولی من میخوام برای کسانی بفرستم که شماره آنها در سرور من ذخیره شده اند ولی اپ من رو نصب نکردند

حل شده 0
اندروید - android 5 پاسخ 669 بازدید 0

درباره نویسنده

پاسخ ها ( ۵ )

 1. محمد حسین جعفری پور
  0
  ۹, دی , ۱۳۹۶ در ۹:۴۸ ب.ظ

  لطفا علت گزارش خود را در رابطه با این پاسخ بنویسید.

  گزارش لغو

  سلام خیر امکان ارسال push به شماره هایی را که دارید امکان پذیر نیست فقط به کاربرانی که برنامه شما را نصب کرده باشند می توانید push ارسال کنید.

  بهترین پاسخ
  • sam_1
   0
   ۹, دی , ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۷ ب.ظ

   لطفا علت گزارش خود را در رابطه با این پاسخ بنویسید.

   گزارش لغو

   با درود آقای جعفری پور و سپاس از پاسخگوییتون ، من حدود دو هفتست دارم این موضوع رو بررسی میکنم ، و جستجو در سایت های مختلف برنامه نویسی مانند stackoverflow و … انجام دادم ، با توجه به فرستادن نوتیفیکیشن از طریق play store برای کاربران اندروید و .. .. و یا ارسال ایمیل … آیا نمیتونیم خودمون registration key رو ایجاد کنیم ؟ و به صورت custom برای کاربرای android نوتیفیکشن بفرستیم ؟ و یا پیام ؟ البته بعضیا گفتن از طریق beacon میشه ولی این مثل بلوتوث عمل میکنه و به کارم نمیاد؟ ممنون میشم اگر راهنمایی بدید.

   • محمد حسین جعفری پور
    0
    ۱۰, دی , ۱۳۹۶ در ۸:۳۷ ب.ظ

    لطفا علت گزارش خود را در رابطه با این پاسخ بنویسید.

    گزارش لغو

    با سلام مجدد من هم مثل شما این بخش رو بسیار بررسی کردم اگر می خواهید خودتون به کاربرانی را که برنامه شما را نصب نکردند پیام یا همان push ارسال کنید که اصلا امکان پذیر نیست چون مثل این می مونه که بخواهید به کسی که شمارش رو ندارید پیام بزنید ولی اگر می خواهید push custom راه بندازید که من خودم دارم روش کار می کنم به زودی آماده می شود و قابل استفاده است البته باید هزینه بابت استفاده از این نوع push هزینه کنید و در مورد اون registration token رو خودتان بسازید لازم است سرویس خودتان را راه اندازی کنید سرویسی که در حال ایجاد است شاید ۴ برابر بهتر از سروسی فایربیس گوگلی باشد که در حال استفاده است البته نمی گم که firebase سرویس بدی است ولی این سرویس خیلی شلوغ شده است و پیام ها دیر به دست کاربران میرسد و از طرفی هم این سرویس از طرف گوگل به سمت برنامه نویسان بسته شده است و بیشتر ISP های ایران نیز این سرویس را بسته اند و سرویس beacon با bluetooth کار می کند و باید درفاصله نزدیک باشد اگر سوالی دیگری دارید در خدمت هستم.

     0
     ۱۱, دی , ۱۳۹۶ در ۹:۴۲ ب.ظ

     لطفا علت گزارش خود را در رابطه با این پاسخ بنویسید.

     گزارش لغو

     با درود ، با سپاس فراوان از شما .بله ممنون میشم از اینکه بتونم سوالامو اینجا بپرسم.

ارسال نظر