مشکلات اشتهای زیاد

سلام دوستان گرامی در این سری از مطالب کاربردی سایت اسپینو به بررسی نکاتی پیرامون مشکلات اشتهای زیاد بپردازیم بنابراین خواهش میکنیم با ما همراه باشید.
اشتهای زیادم را چه کنم؟
یکی از مشکلاتی که بعضی از افراد چاق با آن روبرو هستند؟ اشتهای زیاد می باشد. این اشتهای زیاد، باعث شکستن رژیم غذایی می شود. کم کردن قدم به قدم انرژی غذا باعث می شود تا اندک اندک اشتهای شما نیز کم شود. اگر به رژیم های غذایی توجه کنید، متوجه می شوید که فرق دو رژیمی که ۱۰۰ کیلوکالری با هم تفاوت دارند، بسیار کم است؛ طوری که اشتهای شما متوجه آن نمی شود. وقتی هر ۲ روز، ۱۰۰ کیلوکالری از مقدار غذای خود کم کنید، رفته رفته اشتهای شما هم کمتر خواهد شد. توجه کنید که خوردن غذای زیاد در مهمانی ها و… اشتهای شما را دوباره زیاد می کند. هیچ گاه قبل از آنکه گرسته شوید، غذا نخورید و همیشه قبل از آن سیر شوید، دست از خوردن غذا بکشید. همچنین هیچ گاه وقتی سیر شده اید، چیز دیگری نخورید. این دستور، فوق العاده مؤثر است و پس از مدتی اشتهای شما را به حالت طبیعی برمی گرداند. گاهی فکر می کنید که اشتهای شما زیاد است، در حالی که اشتهای شما معمولی است ولی نوع غذای شما درست نمی باشد. به طور مثال: از غذاهای پر انرژی و کم حجم استفاده می نماید. وجود شیرینی زیاد، چربی و نشاسته ی زیاد باعث می شود که انرژی غذاهای شما زیاد شود. در صورتی که اگر با همين اشتها، از میوه و سبزی بیشتری استفاده کنید (به نسبت گفته شده در رژیمها)، می بینید که اشتهای شما همان مقادیر مورد نیاز شما را تأمین می کند. گاهی تشویق و اصرار برای خوردن توسط اعضای خانواده و دوستان، خوردن غذا به خاطر آرامش، خوردن غذا به خاطر لذت، جایزه قرار دادن غذا در دوران کودکی و… باعث شده است که مقدار زیادی غذا بخورید. در این موارد هم مطمئن باشید که در صورت توجه نکردن به تشویق و اصرار دیگران و خوردن غذا به اندازه ی مورد نیاز، به زودی اشتهای شما کم می شود. به هیچ وجه از داروها و وسایل کم کننده ی اشتها استفاده نکنید، چرا که پس از ترک آنها، اشتهای شما به شدت افزایش می یابد.
قرص لاغری پلاتین (30عددی) (Platin) محصول کشور اسپانیا یک فرآورده مخصوص کاهش وزن است که از طریق کاهش شدید اشتها و چربی سوزی منجر به لاغر شدن سریع فرد مصرف کننده و کاهش سایز قابل توجه در طول دوره مصرف می شود. کاهش اشتهای ایجاد شده توسط کپسول لاغری پلاتین منجر به اجبار بدن به مصرف از چربی های اضافی می شود و به این ترتیب به سالم ترین روش ممکن موجب کاهش وزن و لاغری می گردد. کپسول لاغری پلاتین قرص پلاتینplatin slimming فعالیت متابولیک مولکول های چربی را افزایش داده و باعث میشود تا ملکول های چربی سریع تر به انرژی تبدیل شود
قاتل فرزند خود نباشید
فرزند، عادات غذایی و… را از پدر و مادر خود یاد می گیرد. اعمال و رفتار و طرز برخورد والدین با کودک، باعث شکل گیری شخصیت و رفتارهای کودک در آینده می شود. یکی از این موارد، مربوط به چاقی است. عادت دادن کودک به خوردن غذاهای شیرین، غذای بیش از اندازه، خوردن غذاهای چرب، غذا را به عنوان جایزه و پاداش قرار دادن و… باعث می شود تا اشتهای کودک زیاد شود و همچنین غذاهای پر انرژی مصرف نماید و این باعث چاقی می شود. همچنین چاق کردن فرزند خود در دوران نوزادی و کودکی باعث می شود تا تعداد سلولهای چربی بدن او زیاد شود. این افراد در بزرگسالی با مشکل بیشتری روبرو می شوند. هرچند که این افراد هم می توانند خود را به وزن طبیعی برسانند، ولی والدین باعث ایجاد مشکل برای او شده اند. بهتر است که والدین به توصیه ی کتابهایی که در مورد تغذیه ی کودکان نوشته شده است، عمل نمایند و ناخواسته قاتل فرزند خود نشوند.
قرص لاغری گلوریا (سری جدید) (Gloria) درب سفید نسبت به تمامی محصولات دیگر گلوریا کاهش اشتهای قوی تری دارد و در خط کاهش اشتها و کاهش وزن از تمامی رقیبان خود پیشی گرفته است. گلوریا جدبد موجب می شود بدن از چربی های انباشته جهت تامین انرژی خود کمک بگیرد.چربیسوزی این محصول بسیار بالا میباشد.
ورزش و افزایش فعالیت
همان طور که قبلا گفته شد، افزایش فعالیت و تحرک، در کنار رژیم غذایی، بسیار مؤثر است. به طور مثال: اگر کسی به همان مقدار قبلی غذا بخورد ولی روزانه چهار ساعت پیاده روی نماید، به شکلی که ۲ ساعت صبح و ۲ ساعت عصر، در زمین صاف پیاده روی نماید، هر هفته یک یا دو کیلوگرم وزن کم می کند. در زمان ما، چاقی رو به افزایش است و این موضوع بیشتر به علت ماشینی شدن زندگی و کم شدن میزان فعالیت ها می باشد. بنابراین بهترین راه مبارزه با گسترش چاقی، افزایش تحرک و فعالیت بدنی می باشد. تحرک، باید در تمام زندگی وارد شود. گذاشتن ساعاتی برای ورزش نباید باعث شود تا در طول روز، چنان بی تحرک شویم که وقتی حساب کنیم، ببینیم که ورزش ما کمتر از فعالیتی است که از زندگی خود حذف کرده ایم.
قرص لاغری پاپایا papaya slim
قرص لاغری پاپایا با کاهش اشتها و چربی سوزی قوی که دارد میتواند در مدت زمان کوتاهی شما را به وزن و سایز ایدالتان برساند .اگر از محصولات لاغری دیگر به جواب دلخواه هتان نرسیده اید پیشنهاد ما به شما قرص پاپایا است .
افزایش تحرک:
١- روزانه، ساعتی را برای نرمش در نظر بگیرید. ۲- روزانه، ساعتی را برای پیاده روی در نظر بگیرید. می توانید قسمتی از مسیر منزل تا محل کار یا تحصیل را پیاده روی کنید. ۳- هر جایی که امکان دارد از وسایل استفاده نکنید. به عنوان مثال: به جای آسانسور، از راه پله استفاده کنید. مسیرهای کوتاه را با تاکسی نروید، بلکه پیاده روی کنید. به جای موتور سیکلت، از دوچرخه استفاده کنید. به جای ماشین لباسشویی، از دست استفاده کنید و…..
قرص لاغری رزبری کتون
قرص لاغری رزبری کتون تمشک (Raspberry Ketone) از مکمل های کاهش وزن سالم برای زنان و مردان بهترین کنترول کننده اشتها و گرسنگی و کاهش وزن و چربی بدن می باشد.
قرص لاغری رزبری کتون از دسته قرص های رژیمی مکمل کاهش وزن ، سرکوب کننده اشتهاو همچنین کنترل وزن بعد از طول دوره مصرف می باشد.
جامعه ی سالم
مشکل چاقی، علاوه بر اینکه یک مشکل فردی است، به صورت مشکلی برای همه ی افراد جامعه درآمده است. افزایش روز افزون چاقی و مشکلات مربوط به آن، یکی از مسائل مهم اجتماعی است. بدون کنترل این موضوع، نمی توان انتظار جامعه ی سالم را داشته باشیم. بنابراین جهت داشتن جامعه ی سالم، همه ی افراد باید سعی کنند که این مشکل را کم نمایند. مادران با یادگیری روشهای تغذیه ی کودکان و ایجاد عادات صحیح تغذیه ای، یکی از مهمترین نقشها را در ایجاد جامعه ی کودکان و ایجاد عادات صحیح تغذیه ای، یکی از مهمترین نقشها را در ایجاد جامعه ی سالم بازی می کنند. معلمان و افرادی که به شکلی در کار تعلیم و ترتیب هستند.
قرص لاغری آلی
قرص آلی ALLI نام یکی از معروف ترین کپسول های لاغری گیاهی است که برای درمان چاقی استفاده می گردد.این محصول تاکنون هیچ خریداری را بی پاسخ نگذاشته است.کپسول های آلی امروزه در صدر پر فروش ترین و برترین چربی سوزهای جهان قرار گرفته اند.محصولی کاملا شگفت انگیز و خارق العاده که شما با استفاده از آن ابتدا از کاهش سایزتان تعجب خواهید کرد تا از کاهش وزنتان.محصولی ویژه که زن و مرد براش فرقی نداره.
با آموزش صحیح مسائل تغذیه، فعالیت، ورزش و آموزش مشکلات چاقی و با بالا بردن سطح معلومات و آگاهی مردم، نقش مهمی در سالم کردن جامعه بازی می کنند. کارخانه دارها با کم کردن ساخت انواع شیرینی، شکلات، نوشابه و… و سرمایه گذاری در جهت کمک به تغذیه ی صحیح، می توانند گامی در جهت سالم سازی جامعه بردارند. باشگاه های ورزشی، مسئولین تربیت بدنی و… با ترویج ورزش همگانی و تشویق مردم به سمت تحرک، ورزش و فعالیت بدنی، می توانند جلوی بیماری جامعه را بگیرند.
قرص لاغری بلک بری
قرص لاغری بلک بری (30عددی) (Black Berry) باعث افزایش سطح هورمون آدیپونکتین به عنوان یک عامل افزایش دهنده متابولیسم است . قرص بلک بری باعث سوخت و ساز بدن می شود. آدیپونکتین یک هورمون پپتیدی است که در انسان ها از بافت چربی ترشح می شود و بر روی متابولیسم چربی و گلوکز اثر می گذارد. آدیپونکتین حساسیت کبد به انسولین را افزایش می دهد و باعث کاهش میزان خروجی گلوکز از کبد می شود. علاوه بر این افزایش سطح آدیپونکتین مصرف گلوکز را در عضلات افزایش می دهد و مانع از بالا رفتن قند خون می گردد.
و از همه مهمتر، هر شخص با افزایش اطلاعات و معلومات خود، می تواند مشکل خود را حل کرده و دیگران را در راه رسیدن به وزن مناسب تشویق نماید و آنها را راهنمایی کند. برای داشتن جامعه ی سالم، همه ی افراد باید دست در دست هم دهند و به همدیگر کمک نمایند.
امیدواریم در ادامه مسیر همچنان خدمت گذار باشیم.
با ارادت و مهر
اسپینو

مطالعه بیشتر