قوانین

قوانین ثبت نام و استفاده از سایت

 

01 تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند. استفاده از نام های سیاسی نیز ممنوع می باشد.
02 از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.
03 کاربران سایت می بایست به هنگام ارسال پیام از عبارات مناسب استفاده نمایند.
04 این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع و یا موضوعات وابسته به آن را مطرح کنید.
05 پیش از مطرح کردن سوال خود از امکان جستجوی سایت استفاده کرده و در صورتی که به جواب سوال خود نرسیدید، اقدام به ثبت سوال نمایید.
06 مطرح کردن و پاسخ به مباحثی که به هک و کرک ( از دید منفی ) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً ممنوع است.
07 همانطور که از عنوان سایت پیداست اینجا یک سایت فارسی زبان است، بنابراین کلیه مطالبی که در سایت مطرح می شوند می بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شود. ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish ( متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می شوند – برای مثال عبارت “سلام” به صورت “salam” نوشته می شود ) نیز اکیداً ممنوع می باشد.
08 مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید مسئولین سایت نمی باشد.
09 از ارسال مطالب سیاسی و همچنین توهین به قشر یا فردی خاص خودداری کنید.
10 لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات، از به کار بردن الفاظ و عباراتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده می گردد خودداری نمایید. به خاطر داشته باشید که این سایت محل یادگیری است.
11 برای تشکر از دیگر کاربران روی دکمه  که زیر مطلب فرد مورد نظر قرار گرفته است کلیک کنید. ارسال متونی که صرفا برای تشکر و احوال پرسی نوشته می شوند، ممنوع است.
12 برای گزارش تخلف سوال می توانید از دکمه گزارش همان سوال استفاده کنید.
13 هیچکدام از کاربران سایت حق ندارند بصورت مستقیم یا غیر مستقیم ، موجودیت الکترونیکی که مالکیت آن در اختیار فرد دیگری است ، بدون رعایت “قوانین توزیع و انتشار” آن موجودیت ، منتشر کنند . ( مرجع تشخیص مصداق عبارات “مستقیم” و “غیر مستقیم” مدیرات سایت هستند )
14 مسئولیت فایل ها و سورس های قرار گرفته در سایت Programchi بر عهده کاربر فرستنده می باشد و مسئولین سایت هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها ندارند.
15 انتشار شایعات – یا اخبار غیر موثقی که آنها را اصطلاحا” با نام Hoax میشناسیم – ممنوع است.
16 معرفی و لینک دادن به هر موجودیت الکترونیکی که در عرف دنیای مجازی Warez شناخته شود کاملا” ممنوع است.
17 مدیران سایت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در سوالات را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.